BackBack

Apple iPad mini 4 Wi-Fi+Karte Sim 16GB Space Gray (Produkt Vitrine)

€350 €275

Përshkrimi

Marka: Apple 

Modeli: 

Kodi: 

Ndiqni  videon e mëposhtme për me teper informacion në lidhje me iPad Mini 4 &iPad Air 2

NETWORK

Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

LAUNCH

Announced

2015, September

Status

Available. Released 2015, September

BODY

Dimensions

203.2 x 134.8 x 6.1 mm (8.0 x 5.31 x 0.24 in)

Weight

299 g (Wi-Fi) / 304 g (3G/LTE) (10.55 oz)

SIM

Nano-SIM/ Electronic SIM card (e-SIM)

DISPLAY

Type

LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen, 16M colors

Size

7.9 inches (~70.6% screen-to-body ratio)

Resolution

1536 x 2048 pixels (~324 ppi pixel density)

Multitouch

Yes

Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM

OS

iOS 9, upgradable to iOS 10.2

Chipset

Apple A8

CPU

Dual-core 1.5 GHz Typhoon

GPU

PowerVR GX6450 (quad-core graphics)

MEMORY

Card slot

No

Internal

16/32/64/128 GB, 2 GB RAM

CAMERA

Primary

8 MP, f/2.4, 32mm, autofocus

Features

1.12µm pixel size, geo-tagging, touch focus, face/smile detection, HDR (photo/panorama)

Video

1080p@30fps, 720p@120fps, HDR, stereo sound rec.

Secondary

1.2 MP, 720p@30fps, face detection, HDR, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

SOUND

Alert types

N/A

Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

 

- Active noise cancellation with dedicated mic

COMMS

WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

v4.0, A2DP, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS (3G/LTE model only)

Radio

No

USB

v2.0, reversible connector

FEATURES

Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Messaging

iMessage, Email, Push Email, IM

Browser

HTML5 (Safari)

Java

No

 

- Siri natural language commands and dictation

- iCloud cloud service

- MP3/WAV/AAX+/AIFF/Apple Lossless player

- MP4/H.264 player

- Audio/video/photo editor

- Document editor

BATTERY

 

Non-removable Li-Ion 5124 mAh battery (19.1 Wh)

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

MISC

Colors

Space Gray, Silver, Gold

Price group

7/10

 

                                                                                                                                    

Mënyrat e Pagesës
Tek Enzo Attini.al ofron këto mënyra pagese:

 
- Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

 - Pagesë me Kartë Krediti / /Debiti (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS).

 - Pagesë me PAYPAL EXPRESS CHECKOUT.

 - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

 - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
 

Dërgesat & Transporti

Për porosi në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni ju mund të porosisni vetë produktin tek www.enzoattini.al ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

- Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

- Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.

- Produkti në Kosovë dhe Maqedoni ju vjen brenda 3-5 ditëve me postën tonë. 

- Për porosi brënda Italisë ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.it  , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

- Për porosi në shtetet e tjera të Europës ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.eu , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

- Për porosi nëpër shtetet e tjera të botes ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.com , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.