BackBack

Apple MacBook Pro 13.3-inch 2017 - Space Gray 2.3GHz/8GB RAM/128GB

€1.700 €1.549

Përshkrimi

Marka: Apple

Modeli: A1708

Kodi:

 • 2.3 GHz dual core Intel Core i5 with 64 MB e DRAM
 • 8GB of 2133MHz LPDDR3 SDRAM
 • 256 GB PCIe-Based SSD
 • Intel Iris Plus Graphics 640
 • 13.3" inch (diagonal) Retina LED - baclit display with IPS technology, w560 by 1600 pixels
 • Two thunderbolt 3 (USB-C) pors; support for high-speed I/O and video out
 • Headphone jack; stereo speakers
 • Backlit keyboard with ambient light sensor
 • 802.11ac Wi-Fi and Bluetooth 4.2
 • FaceTime HD camera
 • Preinstalled macOS
 • Size and weight : 0.59 by 11.97 by 8.36 inches (1.49 by 30.41 by 21.24 cm) 3.02 pounds (1.37 kg)2
 • Meets Energy Star requrirements
 •  

  Mënyrat e Pagesës
  Tek Enzo Attini.al ofron këto mënyra pagese:

   
  - Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

   - Pagesë me Kartë Krediti / /Debiti (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS).

   - Pagesë me PAYPAL EXPRESS CHECKOUT.

   - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

   - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
   

  Dërgesat & Transporti

  Për porosi në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni ju mund të porosisni vetë produktin tek www.enzoattini.al ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

  - Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

  - Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.

  - Produkti në Kosovë dhe Maqedoni ju vjen brenda 3-5 ditëve me postën tonë. 

  - Për porosi brënda Italisë ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.it  , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

  - Për porosi në shtetet e tjera të Europës ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.eu , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

  - Për porosi nëpër shtetet e tjera të botes ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.com , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.