OFERTE Apple MacBook Pro 13" Retina Early 2015 - 256GB Silver (Produkt Vitrine)

€1.000 €899

E shitur

Përshkrimi

Marka: Apple

Modeli:

Kodi:

 • 2.7 GHz Intel Core i5
 • 8GB RAM
 • 256GB Flash Storage
 • Integrated Intel Iris Plus Graphics 6100 1536MB 
 • 13.3"Built-in Retina 
 • 802.11n Wi-Fi
 • Multi Touch Trackpad 
 • Up to 10 hours Trackpad 
 • Two USB 3.0 ports 
 • Bluetooth 4.0  
 •  
 • Mënyrat e Pagesës
  Tek Enzo Attini.al ofron këto mënyra pagese:

   
  - Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

   - Pagesë me Kartë Krediti / /Debiti (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS).

   - Pagesë me PAYPAL EXPRESS CHECKOUT.

   - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

   - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
   

  Dërgesat & Transporti

  Për porosi në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni ju mund të porosisni vetë produktin tek www.enzoattini.al ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

  - Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

  - Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.

  - Produkti në Kosovë dhe Maqedoni ju vjen brenda 3-5 ditëve me postën tonë. 

  - Për porosi brënda Italisë ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.it  , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

  - Për porosi në shtetet e tjera të Europës ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.eu , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

  - Për porosi nëpër shtetet e tjera të botes ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.com , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.