BackBack

OFERTË Apple MacBook PRO Touch Bar 13.3-inch Late 2016 - Silver 8GB RAM/256GB (Produkt Vitrine)

€1.300 €1.159

E shitur

Përshkrimi

Marka: Apple

Modeli:

Kodi:

 • 2.9 GHz Intel Core i5
 • 8GB of Onboard 1866 MHz LPDDR3 RAM
 • 128GB PCIe-Based Flash Storage
 • Integrated Intel Iris Plus Graphics 550 1536MB
 • 13.3" LED-Backlit IPS Retina Display
 • Force Touch Trackpad
 • 4 USB-C power port
 •  

  Mënyrat e Pagesës
  Tek Enzo Attini.al ofron këto mënyra pagese:

   
  - Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

   - Pagesë me Kartë Krediti / /Debiti (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS).

   - Pagesë me PAYPAL EXPRESS CHECKOUT.

   - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

   - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
   

  Dërgesat & Transporti

  Për porosi në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni ju mund të porosisni vetë produktin tek www.enzoattini.al ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

  - Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

  - Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.

  - Produkti në Kosovë dhe Maqedoni ju vjen brenda 3-5 ditëve me postën tonë. 

  - Për porosi brënda Italisë ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.it  , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

  - Për porosi në shtetet e tjera të Europës ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.eu , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

  - Për porosi nëpër shtetet e tjera të botes ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.com , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.