BackBack

Kufje AWEI A780BL (Kufje me bluetooth 5.0 me mikrofon dhe karte memorie, super bass)

€65 €39

Përshkrimi

Marka: AWEI

Kodi: 500032

 

Description

Marka Awei

Product Features

Bluetooth 5.0 version, stable performance,long distance and good endurance

With TF card function

3D ear muffer, comfortable to wear

Iron bow design to increase product bow life

Folding design, easy to carry

 

TF  card

USB charging port

Microphone

3.5 mm Jack

Indicator light

Volume/ Previous track

Pause or play music, take or end call

Volume/next track

Power key

Stand by time: 100 h

Talk time: 12 h

Music play time :  13-15 h

Charging time: DC 5V

Frequency range : 2.402G-2480G

Transmisson Distance: 10 m

Battery capacity: 250mAh

Sensitivity: 122db+_ 3db

Impedance:32 Ohm

Frequency Response : 20 - 20000Hz

 

   Mënyrat e Pagesës
   Electronic Line ofron këto mënyra pagese:

    
   - Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri.

    - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

    - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
    

   Dërgesat & Transporti

   Për porosi në Shqipëri, ju mund të porosisni vetë produktin tek www.electronicline.eu ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

   - Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

   - Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.