Menu
Shporta 0

Beats Solo2 On-Ear Headphones - Gloss Pink

 • €200.00


 • Transporti
  Falas
 • Pagesa Kesh
  në Dorëzim
 • Produkte
  Origjinale
 • Arkëtim 100% i
  sigurtë

Marka: beats by dr.dre

Modeli: 

Kodi:

 • Designed for a Comfortable Fit
 • Ergonomically Angled Ear Cups
 • Foldable Design
 • No Visible Screws
 • Detachable RemoteTalk iOS Cable
 • Includes Carrying Case

 

 • Ndiqni  videon e mëposhtme për me teper informacion në lidhje me Beats Studio Wireless, Beats Solo3 dhe Beats EP
 • "

Rekomandojmë