BackBack

Apple Macbook Air M1 Chip / 8‑Core CPU dhe 7‑Core GPU / 516 GB Storage / Gold

€1.700 €1.549

Përshkrimi

Marka: Apple

Modeli: Macbook Air 13inch

Kodi: 

Technical Specifications

Display

  • 13.3-inch (diagonal) Retina- display with true tone
  • 1.1GHz quad-core 10th-generation Intel Core i5 processor, Turbo Boost up to 3.5 GHz Intel Iris Plus Graphics)
  • 8GB 3733MHz LPDDR4X memory
  • 512GB storage
  • Magic Keyboard
  • Touch ID
  • Force Touch trackpad
  • Two thunderbolt 3 ports

Mënyrat e Pagesës
Electronic Line ofron këto mënyra pagese:

 
- Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri.

 - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

 - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
 

Dërgesat & Transporti

Për porosi në Shqipëri, ju mund të porosisni vetë produktin tek www.electronicline.eu ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

- Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

- Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.