BackBack
SHITUR

Kufje AWEI A100BL (Kufje me bluetooth 5.0 me mikrofon dhe karte memorie, super bass)

€29 €19

SHITUR

Përshkrimi

 

 • Specification:

 • Bluetooth Version: V5.3

 • Profile Support: A2DP/AVRCP/HFP/SPP

 • Talk Time: 6 hours (light on)-11 hour(lights off)

 • Music Play Time: 7 hours (light on)-12 hours(lights off)

 • Charging Time: 2.5 Hours

 • Charging Voltage: 5V

 • Frequency Range: 2402MHz-2480MHz

 • Ambient Temperature: -20/+65°C

 • Transmission Distance: 10m

 • Battery Capacity: 400mAh

   Mënyrat e Pagesës
   Electronic Line ofron këto mënyra pagese:

    
   - Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri.

    - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

    - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
    

   Dërgesat & Transporti

   Për porosi në Shqipëri, ju mund të porosisni vetë produktin tek www.electronicline.eu ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

   - Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

   - Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.