BackBack
SHITUR

Kufje Beats Solo2 On-Ear Headphones - Gloss Pink

€150 €99

SHITUR

Përshkrimi

Marka: beats by dr.dre

Modeli: 

Kodi: 500036

Designed for a Comfortable Fit

  • Ergonomically Angled Ear Cups
  • Foldable Design
  • No Visible Screws
  • Detachable RemoteTalk iOS Cable
  • Includes Carrying Case

 

  • Ndiqni  videon e mëposhtme për me teper informacion në lidhje me Beats Studio Wireless, Beats Solo3 dhe Beats EP
  • "
Mënyrat e Pagesës
Electronic Line ofron këto mënyra pagese:

 
- Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri.

 - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

 - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
 

Dërgesat & Transporti

Për porosi në Shqipëri, ju mund të porosisni vetë produktin tek www.electronicline.eu ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

- Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

- Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.