Boks (Xiaomi Mi) me Bluetooth dhe bateri

€99 €29

Përshkrimi

Marka: Xiaomi

Modeli:

Kodi: 500023

 • Mini portable wirless bluetooth speaker with square box design
 • USB cable for Andriod can be the charging source for the stereo speaker
 • Built-in 1200mAh Li-battery, support for 10 hours playing
 • Durable structure with ABS surface and aluminum alloy side box
 • Support bluetooth 4.0 protocol, good compatibility
  Mënyrat e Pagesës
  Electronic Line ofron këto mënyra pagese:

   
  - Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri.

   - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

   - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
   

  Dërgesat & Transporti

  Për porosi në Shqipëri, ju mund të porosisni vetë produktin tek www.electronicline.eu ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

  - Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

  - Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.