BackBack

Android system Smart Car Player

€150 €129

Përshkrimi


Kjo pajisje e kthen televizorin tuaj ne Smart TV

Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone dhe nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shihni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android

Ne kuti perfshihet: Dekoderi, Telekomanda, Ushqyesi, Kabell HDMI dhe Manual Perdorimi

Memorja:

Memorja e brendshme 16GB e cila mund te zgjerohet me USB ose me karte MICRO SD

Sistemi Operativ: 
Ky Android TV Box ka te perfshire versionin 10 Android. Ju lejon te keni aksese ne gati 1 milion aplikacione, perfshi Facebook, Youtube, Picasa dhe shume te tjera. Gjithashu ka dhe varietet lojrash.

 

Karakteristika te tjera te produktit:

Procesori (CPU) Allwinner H313 Quad Core ARM Cortex A53
Rezolucion 4K, 3840 x 2160 pixels
RAM 2GB  DDR4
Memorie 16 GB eMMC
Online TV Po
Radio Po
Lidhje internet  WIFI ose Fishe Ethernet, Wifi Dual band 2.4 GHz 
DNLA Po
Bluetooth Bluetooth 5.0
Versioni Android Android 10

 

Lidhje te jashtme:

Porte USB 2 porta
HDMI 1 porte
Micro SD 1 porte
LAN 1 porte
AV 1 porte

 

Specifikat

Tipi i Memorjes DDR3
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)
Mënyrat e Pagesës
Electronic Line ofron këto mënyra pagese:

 
- Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri.

 - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

 - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
 

Dërgesat & Transporti

Për porosi në Shqipëri, ju mund të porosisni vetë produktin tek www.electronicline.eu ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

- Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

- Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.