BackBack

Apple AirTag - HARROJENI zakonin e të humburit të gjërave.

€70 €59

Përshkrimi

Marka: Apple

Modeli: AirTag

Kodi: 700010

Humbisni zakonin e të humburit të gjërave.

AirTag është një mënyrë e thjeshtë për të gjurmuar gjërat tuaja. Bashkangjitni një në çelësat tuaj, futni një tjetër në çantën tuaj të shpinës. Dhe kështu, ato do të jenë në radarin tuaj në aplikacionin Find my iPhone.

Çfarë gjendet brenda në kuti:

  • AirTag 

 

Requires: iPhone SE, iPhone 6s or later, or iPod touch (7th generation) with iOS 14.5 or later, or iPad Pro, iPad (5th generation or later), iPad Air 2 or later, or iPad mini 4 or later with iPadOS 14.5 or later.

Mënyrat e Pagesës
Electronic Line ofron këto mënyra pagese:

 
- Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri.

 - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

 - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
 

Dërgesat & Transporti

Për porosi në Shqipëri, ju mund të porosisni vetë produktin tek www.electronicline.eu ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

- Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

- Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.