BackBack

Masazhues per muskujt | Mini elektrik Fascia Gun

€39

Përshkrimi

 

Specifikat

Input : 5V / 2A max 

Kapaciteti i baterise : 1800mAh

Fuqia : 30 W

Pershkrimi:

Pajisje masazhi qe ndihmon në lehtesimin e dhimbjeve, mpirjes se gjymtyreve, dhimbjeve te shpatullave dhe rritjen e qarkullimit të gjakut.

Butonat e funksionit jane projektuar te jene te thjeshte dhe jane lehtesisht te perdorshme nga cdo moshe.

Kokat e buta rrethore prej silikoni ,ofrojne nje masazh te bute te gjithe trupit pa shkaktuar demtime.

Materiali kryesor eshte plastike e cilesise se larte.


Masazhuesi mund te rikarikohet  me porten e pershtatshme.
Mënyrat e Pagesës
Electronic Line ofron këto mënyra pagese:

 
- Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri.

 - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

 - Blerje me këste në dyqanin tonë fizik në Tiranë.
 

Dërgesat & Transporti

Për porosi në Shqipëri, ju mund të porosisni vetë produktin tek www.electronicline.eu ndërsa me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose telefonatë porosia për ju do të bëhet manualisht nga stafi jonë.

- Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

- Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.